Základní škola Drnovice - hlavní vchod ZŠ Drnovice - pohled na školu Interiér základní školy Drnovice Tělocvična ZŠ Drnovice Interiér základní školy Drnovice

Všechny zprávy

 • VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE PŘI ZŠ DRNOVICE

 • VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE PŘI ZŠ DRNOVICE

  10. únor 2020

  Administrativní pracovník (mzdová účetní)

  Číst dál

 • VOLNÁ PRACOVNÍ POZICE PŘI ZŠ DRNOVICE

 • Hory Rakousko 2020

  Hory Rakousko 2020

  03. únor 2020

  Minulý týden se žáci školy zúčastnili lyžařského zájezdu do Rakouska. Během čtyř dnů navštívili 3 lyžařská střediska – Katschberg, Bad Kleinkirchheim a Nassfeld. Za slunečného počasí najezdili více než 170 km. Všichni byli spokojeni a těší se na další lyžování v Rakousku v příštím školním roce.

  Číst dál

 • Zápis do 1. tříd

  Zápis do 1. tříd
 • Den Otevřených Dveří

  Den Otevřených Dveří
 • Vánoční turnaj ve stolním tenise

  Vánoční turnaj ve stolním tenise

  20. prosinec 2019

  V pátek 20.12.2019 se konal na naší škole tradiční turnaj ve stolním tenise " O putovní pohár ředitele školy" zná své vítěze. Letošního 18. ročníku se soutěže zúčastnilo celkem 43 žáků 5-9 tříd. V kategorii dívek zvítězila Šarlota Střelcová z 8. ročníku. Druhé místo obsadila Veronika Haluzová z 9. ročníku a třetí místo vybojovala Martina Beránková z 9. ročníku. V kategorii chlapců se vítězem stal Jan Zbořil z 9. ročníku, druhé místo obsadil Ladislav Smutník 9. ročník a třetí skončil Petr Bílek 9. ročník

  Číst dál

 • Předvánoční návštěva útulku

  Předvánoční návštěva útulku

  20. prosinec 2019

  Děti ŠD s velkou radostí předávají " kupu vánočních dárků" pro pejsky od celé Základní školy. Vědí, že Vánoce nejsou jen svátky dárků, ale i lásky, kterou nejen dostáváme ale i DÁVÁME. Též rodičům patří velké poděkování.

  Číst dál

 • Vánoční turnaj v dámě

  Vánoční turnaj v dámě

  20. prosinec 2019

  19.12. 2019 proběhl již 18. ročník vánočního turnaje " O pohár ředitele školy" ve stolní hře Dáma. Turnaje se zúčastnilo 76 dětí 1. stupně. Konalo se celkem 5 vyřazovacích kol. Po urputných bojích stáli na stupních vítězů: 1. místo Dominik Tesař 5.A. 2. místo Adam Ulrich 5. B a 3. místo Táňa Bednářová 3.B. Do jídelny jim přišel poblahopřát pan ředitel i všechny učitelky I. stupně s dětmi.

  Číst dál

 • Okresní kolo ve floorbale

  Okresní kolo ve floorbale

  18. prosinec 2019

  Ve středu 18. prosince 2019 se chlapci 8. a 9. ročníku zúčastnili okresního kola ve floorbale. Po vyrovnaných bojích obsadili výborné 3. místo

  Číst dál

 • Mobilní planetárium

  Mobilní planetárium

  19. prosinec 2019

  13.12.2019 proběhla ve škole akce Poletíme do nebe - Mobilní planetárium. Akce byla pro všechny oddělení ŠD. Děti se zábavnou formou pohádek seznámily s pohyby Země, fázemi měsíce i planetami.

  Číst dál

 • Čertoviny

  Čertoviny

  19. prosinec 2019

  Ve čtvrtek 5.12. 2019 v družině proběhla čertí diskotéka, na které nás navštívil sám sv. Mikuláš se svými anděly. Samozřejmě nechyběli i čerti, kteří nám vystrašili i ty největší hrdiny tak, že slibovali, že se polepší. Zatancovali jsme, zazpívali, recitovali básničku Mikuláši a všichni jsme si to řádně užili.

  Číst dál

 • Projektový den Vídeň

  Projektový den Vídeň

  17. prosinec 2019

  Naše škola poskytla žákům 9. a 7. třídy nabídku exkurze do centra Vídně, hlavního města Rakouska v rámci projektového dne mimo školu. Navštívili jsme nejatraktivnější místa jako např. Katedrálu svatého Štěpána, nejvýznamnější kostely, náměstí a nakonec i proslulé vídeňské vánoční trhy.

  Číst dál

 • Oslavy 30. výročí sametové revoluce zde.

  Oslavy 30. výročí sametové revoluce zde.

  12. prosinec 2019

  15. listopadu jsme si připomenuli 30. výročí od sametové revoluce. Děti i učitelé se oblékli do tehdejších módních hitů a předvedli je na módní přehlídce. Děvčata ze sedmých tříd nacvičila vystoupení ve stylu spartakiády Poupata a také nás přišli navštívit dva význační hosté. Prezident T.G.M. a Prezident Václav Havel. Děkujeme za návštěvu a všem za úžasnou atmosféru.

  Číst dál

 • Projektový den Milotice

  Projektový den Milotice

  19. prosinec 2019

  Ve středu 23. října žáci školní družiny navštívili barokní zámek Milotice. Již před plánovaným výletem jsme se přenesli o pár století zpět. Prostředí družiny se změnilo v zámek s hraběnkami a hrabaty. Při prohlídce zámku se děti seznámily s jeho historií, prohlédly si areál barokní zahrady. Zpestřením byla kostýmová prohlídka, která děti vtáhla do pohádkového světa.

  Číst dál

 • Dýňobraní

  Dýňobraní

  19. prosinec 2019

  2.10. 2019 se v družině konalo Dýňobraní. I přes nepřízeň počasí se všichni dobře bavili a tvořili krásné dýně.

  Číst dál

 • Pro školní rok 2019/2020 přijmeme učitele I. stupně

  30. listopad 2019

  Pro školní rok 2019/2020 přijmeme učitele I. stupně (možné i zkrácený úvazek). Zájemci pište: reditel@zs-drnovice.cz

  Číst dál

Plánované akce

Zobrazit vše

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2019 Základní škola Drnovice | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign