Odběr obědů

Po dobu distanční výuky mají žáci možnost odebírat obědy za stejnou cenu jako při prezenční výuce. Oběd je nutné objednat minimálně 1 den předem. Odběr obědů je možný do vlastních jídlonosičů u školní jídelny - rampa v čase od 11:00 - 12:00 hod.

Školní jídelna i nadále vaří pro cizí strávníky cena oběda 55 Kč. Bližší informace u vedoucí školní jídelny 603 512 382.

Zobrazit všechny zprávy

• 13. říjen 2020

Uzavření školy - Distanční výuka - Ošetřovné

Dle nařízení vlády začíná od středy 14.10.2020 distanční výuka pro všechny žáky školy.

• 13. říjen 2020

Odběr obědů

Po dobu distanční výuky mají žáci možnost odebírat obědy za stejnou cenu.

• 25. září 2020

Informace k třídním schůzkám

Vážení rodiče, z důvodu současné epidemiologické situace a v souladu s doporučením ministerstva školství dochází ke změně v organizaci společné schůzky rodičů se zaměstnanci školy.