I. oddělení - p. vych. Janka Holubářová

VELIKONOCE

Hrátky na sněhu

Vánoce v Muzeu Vyškovska

Pobyt venku a odlévání stop

Říjnový výlet do ZOOparku Vyškov

Svatý Václav

Internetová objednávka obědů

On-line prohlídka školy

• 27. únor 2021

Uzavření 1. a 2. ročníků ZŠ

Od 1.3. se úplně uzavírají školy. Z tohoto důvodu přecházejí i žáci 1. a 2. ročníku na distanční výuku.

• 23. únor 2021

Online prohlídka školy

V těchto dnech jsme pro vás připravili Den otevřených dveří trochu jinak. :) Nová virtuální prohlídka vám umožní nahlédnout do prostorů naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu a s případnými dotazy nás neváhejte kontaktovat. Věříme, že se vám u nás bude líbit a snad brzy osobně na viděnou.

• 02. únor 2021

Informace pro rodiče předškoláků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, s ohledem na současnou epidemickou situaci zatím není možné uskutečnit tradiční program pro předškoláky „Všeználka“. Rádi bychom, hned jak to bude možné, tyto skupinky uskutečnili alespoň ve zkrácené formě (3–5 setkání).