Ovoce a zelenina do škol

Projekt Ovoce a zelenina do škol podporuje spotřebu ovoce a zeleniny u žáků 1. stupně základních škol za pomocí evropských a státních dotací. Výrobky jsou dodávány minimálně jednou měsíčně přímo do škol, která uzavře smlouvu s některým ze schválených dodavatelů. Dle nařízení vlády lze v projektu nabízet ovoce a zelenina, která z 25% může být v podobě šťáv. Ovoce či zeleninu pro balíčky v projektu vybírají praví odborníci, aby byla v té nejlepší kvalitě, která zaručuje delší trvanlivost produktů.