Uzavření školy - Distanční výuka - Ošetřovné

Dle nařízení vlády začíná od středy 14.10.2020 distanční výuka pro všechny žáky školy.

Dle vyjádření české správy sociálního zabezpečení škola Žádost o ošetřovné nevydává. Informace si

vyhledávejte zde: https://www.mpsv.cz/web/cz/osetrovne

Zobrazit všechny zprávy

• 13. říjen 2020

Uzavření školy - Distanční výuka - Ošetřovné

• 13. říjen 2020

Odběr obědů

Po dobu distanční výuky mají žáci možnost odebírat obědy za stejnou cenu.

• 25. září 2020

Informace k třídním schůzkám

Vážení rodiče, z důvodu současné epidemiologické situace a v souladu s doporučením ministerstva školství dochází ke změně v organizaci společné schůzky rodičů se zaměstnanci školy.