Zápis do 1. ročníku 2020/2021

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou bez osobní přítomnosti dítěte  tzn.  pouze formální částí podáním žádosti zákonným zástupcem.

Termín podávání žádostí :   1.4.2020 - 30.4.2020

Způsoby podávání žádostí :

-          datovou schránkou

-          email s elektronickým podpisem

-          poštou

-          osobním podáním do školy

V  případě osobního podání žádosti zákonným zástupcem dítěte je nezbytné organizovat příjem žádostí tak, aby nedošlo k vyšší koncentraci a pohybu osob v prostorách školy. Přesný termín bude stanoven po telefonické domluvě (tel. 731 107 062).

Tiskopisy k žádosti o povinnou školní docházku i k odkladu povinné školní docházky budou k dispozici na webových stránkách školy. Obě žádosti bude možné také vyzvednout v kanceláři školy (tel.: 731 107 062).

V případě dotazů volejte – 731 107 062

Mgr.Miroslav Zemánek – ředitel školy