Odběr obědů do jídlonosiče

Základní škola Drnovice nabízí v případě dostatečného zájmu od úterý 14.4.2020 prodej obědů do vlastních jídlonosičů. Výdej obědů bude probíhat na rampě u školní jídelny pouze v pracovní dny v době od 11 do 12 hodin.

Cena oběda: 55 kč.

Zájemci o odběr obědů se mohou přihlásit na telefonním čísle vedoucí školní jídelny: 603 512 382, nebo na e-mailu: jidelna@zs-drnovice.cz . Budou Vám zde podány další potřebné informace. Jídelníček bude umístěn na stránkách školy a u rampy školní jídelny.