Informace k docházce do školy od 30.11.2020

Od pondělí 30. listopadu zahájí prezenční (denní docházku) výuku všichni žáci 3. - 5. ročníku a všichni žáci 9. ročníku.

Dále bude od pondělí 30. listopadu zahájena tzv. rotační výuka (týden ve škole, týden doma) žáků 6.-8. ročníku. Žáci těchto ročníků budou mít výuku dle následující tabulky:

Týden

Třídy s prezenční výukou-denní docházka do školy

Třídy s distanční výukou-online výuka doma

30.11.-4.12.2020

7.12.-11.12.2020

14.12.-18.12.2020

21.12.-22.12.2020

6.B, 7.B, 8.B

Od 30. listopadu bude pro žáky 1.-4. ročníku v provozu školní družina (včetně ranní družiny). Žáci budou v jednotlivých odděleních po ročnících dle metodiky ministerstva školství.

V provozu bude i
 školní jídelna včetně dopoledních svačin (žákům, kteří budou mít prezenční výuku a jsou přihlášeni na stravování, bude automaticky přihlášen oběd i svačina a není tedy nutné volat do školy pro přihlášení).  Je nutné kontaktovat vedoucí školní jídelny pouze v případě, že se žák do školy nedostaví.

Pro žáky, kteří budou docházet do školy, platí povinnost nošení roušky po celou dobu pobytu ve škole (vybavte proto děti rouškami ).

Dále jsou povoleny individuální konzultace 1 žák x 1 učitel pro žáky všech tříd (bez ohledu na to, jestli je žák vzděláván prezenční, nebo distanční formou). Pokud budete mít o tuto konzultaci zájem, je třeba kontaktovat příslušného učitele a s ním si domluvit termín konzultace. Konzultace bude vždy probíhat v budově školy.

Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel školy