Uzavření 1. a 2. ročníků ZŠ

Zdravím všechny rodiče,

bohužel opět oznamuji na základě vyjádření naší vlády, že se od 1.3. úplně uzavírají školy. Z tohoto důvodu přecházejí i žáci 1. a 2. ročníku na distanční výuku. Během soboty třídní učitelé 1. a 2. ročníku oznámí rodičům jak bude distanční výuka od pondělí probíhat. Stravování všem žákům 1. a 2. ročníku bude odhlášeno. Pokud máte zájem pro tyto děti odebírat obědy do jidlonosiče, je nutné kontaktovat vedoucí školní jídelny (603 512 382, jidelna@zs-drnovice.cz).
U ostatních žáků (3. - 9. ročník) pokračuje distanční výuka dle upraveného rozvrhu.
Je mi velmi líto, že nemůžu psát lepší zprávy.

Přeji pokud možno hezké dny a hlavně pevné zdraví.

Mgr. Miroslav Zemánek, ředitel školy